Jeśli chcesz dokonać zwrotu zakupionych produktów, należy poinformować o tym sklep w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia przesyłki. Zgłoszenie należy dokonać poprzez e-mail na adres iloa.home@gmail.com. W wiadomości należy podać swoje dane osobowe, numer zamówienia, ilość zwracanych produktów oraz krótki opis przyczyny zwrotu.

Po otrzymaniu informacji o możliwości zwrotu, pracownik sklepu poinformuje o ewentualnych dodatkowych czynnościach. Następnie, należy przygotować paczkę do wysyłki i odesłać produkty wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem zwrotu na adres:

ILOA HOME
59-220 Legnica
ul. Kresowa 8

Zwrot środków za zwrócone produkty nastąpi w najkrótszym możliwym czasie, tym samym sposobem jakim płatność została wykonana.

Uwaga! Nie ma możliwości zwrotu uszkodzonych produktów, a zwracane produkty nie powinny nosić śladów użytkowania i powinny pozostać w oryginalnym opakowaniu. Przed wysyłką należy zadbać o odpowiednie zabezpieczenie produktów podczas transportu. Produkty wysyłane są na odpowiedzialność zwracającego, a wszelkie uszkodzenia w trakcie dostawy będą rozstrzygane pomiędzy zwracającym a przewoźnikiem.

Brak produktów w koszyku.